DLACZEGO NAM WARTO ZLECIĆ PISANIE? CO NAS ODRÓŻNIA OD INNYCH SERWISÓW?

1. Brak anonimowości - to, że zleceniobiorca nie jest anonimowy gwarantuje, iż poważnie potraktuje każde zlecenie, że nie pozwoli sobie na oszukanie klienta - chociażby w ten sposób, że sprzeda mu jakąś broniona pracę zamiast zgodnie z umową napisać dla klienta niepowtarzalną (a to dość częsta praktyka anonimowych serwisów)

2. Przy tego typu usługach nie należy kierować się przede wszystkim ceną - ta powinna decydować w drugiej, czy trzeciej kolejności. Tutaj decydować powinna przede wszystkim rzetelność wykonanej usługi. Co z tego, że dostaną Państwo tańszy "produkt", gdy okaże się, że np. przypisy się nie zgadzają? Sami Państwo zapewne tego nie sprawdzą (choćby z powodu trudnej dostępności źródeł), gorzej będzie, jak się to wyda, gdy kto inny będzie czytał Państwa pracę. A co się stanie, gdy okaże się, że połowa Państwa pracy to przepisana jedna książka? Odpowiedź na to pytanie zostawiamy Państwa wyobraźni...

Czytaj dalej...


Twój adres e-mail:

  SŁUŻYMY POMOCĄ W PISANIU

pomagamy pisać prace licencjackie  prac licencjackich, prac magisterskich, prac inżynierskich i wielu wielu innych.

Nasze usługi skierowane są do osób, które stoją przed zadaniem napisania pracy a promotor nie znajduje dla nich czasu...

Więcej informacji...

prace  POLECANE PRODUKTY

licencjackie  Prace licencjackie o objętości 50-70 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i od 20 do 30 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

magisterskie  Prace magisterskie o objętości 80-120 stron z dwoma lub trzema przypisami na stronie i od 30 do 40 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

dyplomowe  Prace dyplomowe o objętości 30-40 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i z kilkunastoma pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

praca licencjacka  PRACE LICENCJACKIE

praca magisterska  PRACE MAGISTERSKIE


  Praca licencjacka jest podsumowaniem trzyletniego cyklu kształcenia. Wymagania stawiane pracy licencjackiej odnoszą się, zatem do pełnego zakresu kształcenia, prowadzonego w ramach obowiązującego programu studiów.

Więcej informacji...


  Praca magisterska powinna podejmować istotne z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia zagadnienie (problem) i oferować jego rozwiązanie.

Więcej informacji...

  Dlaczego właśnie nam warto zlecić napisanie pracy?

Więcej informacji...

  Jak odróżnić plagiat od pracy oryginalnej? Wbrew pozorom nie jest to trudne.

Więcej informacji...

Copyright ® 2005 prace.licencjackie.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.