DLACZEGO NAM WARTO ZLECIĆ PISANIE? CO NAS ODRÓŻNIA OD INNYCH SERWISÓW?

Powrót...

3. Wszyscy nasi pracownicy mają wyższe wykształcenie - może się to wydać oczywistością, ale warto jednak zwrócić na to uwagę przy wyborze serwisu (a z zebranych przez nas informacji wynika, że za pisanie prac często biorą się studenci, tzn. osoby, które nie napisały jeszcze własnych prac magisterskich czy licencjackich). Co można sądzić o ich umiejętnościach? Na pewno to, że są jeszcze słabo rozwinięte, bądź nie ma ich wcale. Ponadto, trzeba się przygotować, że jak przyjdzie sesja, to kontakt z nimi się nagle urwie. Szkoda czasu i pieniędzy, żeby się z nimi "użerać".

4. To co może się wydać banałem - istniejemy na rynku od marca 2001 i pomogliśmy już setkom osób, można powiedzieć, że jesteśmy już profesjonalistami.

5. Nie przechowujemy danych personalnych kiientów. Po zakończeniu zlecenia usuwamy wszelkie oznaki naszej współpracy.


Twój adres e-mail:

  SŁUŻYMY POMOCĄ W PISANIU

pomagamy pisać prace licencjackie  prac licencjackich, prac magisterskich, prac inżynierskich i wielu wielu innych.

Nasze usługi skierowane są do osób, które stoją przed zadaniem napisania pracy a promotor nie znajduje dla nich czasu...

Więcej informacji...

prace  POLECANE PRODUKTY

licencjackie  Prace licencjackie o objętości 50-70 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i od 20 do 30 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

magisterskie  Prace magisterskie o objętości 80-120 stron z dwoma lub trzema przypisami na stronie i od 30 do 40 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

dyplomowe  Prace dyplomowe o objętości 30-40 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i z kilkunastoma pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

praca licencjacka  PRACE LICENCJACKIE

praca magisterska  PRACE MAGISTERSKIE


  Praca licencjacka jest podsumowaniem trzyletniego cyklu kształcenia. Wymagania stawiane pracy licencjackiej odnoszą się, zatem do pełnego zakresu kształcenia, prowadzonego w ramach obowiązującego programu studiów.

Więcej informacji...


  Praca magisterska powinna podejmować istotne z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia zagadnienie (problem) i oferować jego rozwiązanie.

Więcej informacji...

  Dlaczego właśnie nam warto zlecić napisanie pracy?

Więcej informacji...

  Jak odróżnić plagiat od pracy oryginalnej? Wbrew pozorom nie jest to trudne.

Więcej informacji...

Copyright ® 2005 prace.licencjackie.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.