PRACE LICENCJACKIE

Pisanie pracy licencjackiej zajmuje średnio trzy tygodnie. Na prośbę klienta termin ten może być krótszy, może wynieść dwa tygodnie, a nawet mniej, ale klient musi się wtedy liczyć z wyższymi kosztami.
Napisanie pracy licencjackiej o objętości 50-70 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i od 20 do 30 pozycjami w bibliografii kosztuje u nas 1500-1800 zł. W okresie wakacyjnym cena ta może być trochę niższa, a z kolei między grudniem a czerwcem możemy stosować nieznacznie wyższe stawki, gdyż wtedy jest szczyt sezonu i jest kilku chętnych na jeden wolny termin. Nasze usługi nie należą do tanich i jeśli ktoś szuka na rynku tańszej oferty, to bez problemu ją znajdzie, gdyż my nie konkurujemy ceną lecz solidnością i terminowością. Przy niestandardowej objętości cena ustalana jest z klientem indywidualnie.
Również indywidualnie jest ustalany sposób odbioru poszczególnych części pracy i płatności. Zazwyczaj najpierw układamy plan pracy (jeśli go jeszcze nie ma) i przesyłamy do akceptacji. Gdy to nastąpi przystępujemy do pisania, a klient ze swoje strony dokonuje wpłaty zaliczki na nasze konto, albo wyłącznie do naszej wiadomości podaje swoje dane kontaktowe, jeśli chce odbierać poszczególne rozdziały osobiście.

W jaki sposób złożyć zlecenie?


Twój adres e-mail:

  SŁUŻYMY POMOCĄ W PISANIU

pomagamy pisać prace licencjackie  prac licencjackich, prac magisterskich, prac inżynierskich i wielu wielu innych.

Nasze usługi skierowane są do osób, które stoją przed zadaniem napisania pracy a promotor nie znajduje dla nich czasu...

Więcej informacji...

prace  POLECANE PRODUKTY

licencjackie  Prace licencjackie o objętości 50-70 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i od 20 do 30 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

magisterskie  Prace magisterskie o objętości 80-120 stron z dwoma lub trzema przypisami na stronie i od 30 do 40 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

dyplomowe  Prace dyplomowe o objętości 30-40 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i z kilkunastoma pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

praca licencjacka  PRACE LICENCJACKIE

praca magisterska  PRACE MAGISTERSKIE


  Praca licencjacka jest podsumowaniem trzyletniego cyklu kształcenia. Wymagania stawiane pracy licencjackiej odnoszą się, zatem do pełnego zakresu kształcenia, prowadzonego w ramach obowiązującego programu studiów.

Więcej informacji...


  Praca magisterska powinna podejmować istotne z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia zagadnienie (problem) i oferować jego rozwiązanie.

Więcej informacji...

  Dlaczego właśnie nam warto zlecić napisanie pracy?

Więcej informacji...

  Jak odróżnić plagiat od pracy oryginalnej? Wbrew pozorom nie jest to trudne.

Więcej informacji...

Copyright ® 2005 prace.licencjackie.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.