JAK ODRÓŻNIĆ PLAGIAT OD PRACY NAPISANEJ NA ZLECENIE


1. Sprawdź przypisy - jeśli cytowane pozycje są z lat dziewięćdziesiątych, albo jeszcze starsze, to prawdopodobnie masz w ręku plagiat.

2. Jeśli dane dotyczące rynku (o ile takie są w pracy) nie kończą się na bieżącym, najdalej poprzednim roku, to ponad wszelką wątpliwość trzymasz w ręku plagiat (nie koniecznie plagiat pracy, może to być plagiat jakiegoś opracowania lub analizy - takie też wyłapują programy antyplagiatowe).

3. Można też sprawdzić pracę wspomnianym wcześniej programem antyplagiatowym, ale to nie daje stuprocentowej pewności - programem ten pokaże czy ktoś korzystał z internetu przy tworzeniu pracy, ale w bazie tego programu jest niewiele prac magisterskich i licencjackich.


Twój adres e-mail:

  SŁUŻYMY POMOCĄ W PISANIU

pomagamy pisać prace licencjackie  prac licencjackich, prac magisterskich, prac inżynierskich i wielu wielu innych.

Nasze usługi skierowane są do osób, które stoją przed zadaniem napisania pracy a promotor nie znajduje dla nich czasu...

Więcej informacji...

prace  POLECANE PRODUKTY

licencjackie  Prace licencjackie o objętości 50-70 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i od 20 do 30 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

magisterskie  Prace magisterskie o objętości 80-120 stron z dwoma lub trzema przypisami na stronie i od 30 do 40 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

dyplomowe  Prace dyplomowe o objętości 30-40 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i z kilkunastoma pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

praca licencjacka  PRACE LICENCJACKIE

praca magisterska  PRACE MAGISTERSKIE


  Praca licencjacka jest podsumowaniem trzyletniego cyklu kształcenia. Wymagania stawiane pracy licencjackiej odnoszą się, zatem do pełnego zakresu kształcenia, prowadzonego w ramach obowiązującego programu studiów.

Więcej informacji...


  Praca magisterska powinna podejmować istotne z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia zagadnienie (problem) i oferować jego rozwiązanie.

Więcej informacji...

  Dlaczego właśnie nam warto zlecić napisanie pracy?

Więcej informacji...

  Jak odróżnić plagiat od pracy oryginalnej? Wbrew pozorom nie jest to trudne.

Więcej informacji...

Copyright ® 2005 prace.licencjackie.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.