CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Świadczymy usługi w pisaniu prac magisterskich i licencjackich.
Jesteśmy profesjonalistami i nie interesuje nas na jakiej uczelni Państwo studiują, kto jest Państwa promotorem - wręcz przeciwnie, nie chcemy tego wiedzieć.

W JAKI SPOSÓB ZŁOŻYĆ ZLECENIE?

Po pierwsze trzeba podać temat i typ pracy (czy to praca magisterska czy licencjacka, a może jakaś inna, np. inżynierska).
Po drugie trzeba zostawić do siebie maila, bądź inne dane kontaktowe - można to wszystko zrobić wysyłając zwykłego maila na adres prace@licencjackie.pl lub wypełniając formularz kontaktowy.
Dobrze jest też zostawić numer telefonu do siebie, ale uprzedzamy, że przy pierwszym kontakcie z klientem nie oddzwaniamy.

Jakich informacji potrzebujemy, aby rozpocząć pisanie?


Twój adres e-mail:

  SŁUŻYMY POMOCĄ W PISANIU

pomagamy pisać prace licencjackie  prac licencjackich, prac magisterskich, prac inżynierskich i wielu wielu innych.

Nasze usługi skierowane są do osób, które stoją przed zadaniem napisania pracy a promotor nie znajduje dla nich czasu...

Więcej informacji...

prace  POLECANE PRODUKTY

licencjackie  Prace licencjackie o objętości 50-70 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i od 20 do 30 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

magisterskie  Prace magisterskie o objętości 80-120 stron z dwoma lub trzema przypisami na stronie i od 30 do 40 pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

dyplomowe  Prace dyplomowe o objętości 30-40 stron z jednym lub dwoma przypisami na stronie i z kilkunastoma pozycjami w bibliografii.

Więcej informacji...

praca licencjacka  PRACE LICENCJACKIE

praca magisterska  PRACE MAGISTERSKIE


  Praca licencjacka jest podsumowaniem trzyletniego cyklu kształcenia. Wymagania stawiane pracy licencjackiej odnoszą się, zatem do pełnego zakresu kształcenia, prowadzonego w ramach obowiązującego programu studiów.

Więcej informacji...


  Praca magisterska powinna podejmować istotne z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia zagadnienie (problem) i oferować jego rozwiązanie.

Więcej informacji...

  Dlaczego właśnie nam warto zlecić napisanie pracy?

Więcej informacji...

  Jak odróżnić plagiat od pracy oryginalnej? Wbrew pozorom nie jest to trudne.

Więcej informacji...

Copyright ® 2005 prace.licencjackie.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.